Штучна трава

В наш час можливо самим створити привабливий вид майданчику біля будь якого будинку, кафе або магазину. Але доглядати за природною травою важко. Тому в даному випадку допоможе штучна трава для вулиці, яка створить живий аспект навколо будівлі. Також її можна використовувати для декорування виставочних центрів та балконів. 

Якщо вам потрібно якісне покриття з трави, то ви можете його замовити у нашому інтернет-магазині eravlyk.com.ua, де представлений широкий асортимент даного товару. Доставка здійснюється по Україні. 

Що таке штучна трава та область її використання 

Штучна трава являє собою імітацію природної зелені, яка виготовлена із різноманітних синтетичних матеріалів. З полімерів створюються волокна, які потім будуть кріпитися до еластичної основи. Колір такого покриття як правило зелений та максимально приближенный до природнього. Тому такий газон буде виглядати як справжня трава. 

Декоративна штучна трава продається в рулонах, та призначається для спортивних майданчиків та декорування прибудинкових територій: 

  • майданчики для дітей;
  • дачна ділянка;
  • територія навколо басейну;
  • для кафе, ресторанів та офісів для утворення оазисів;
  • для балконів та терас;
  • майданчики для заняття спортом (футбол, корт для тенісу, баскетбол);
  • декорування території для урочистостей;
  • декорування майданчику на даху будівель. 

Завдяки комбінації різних відтінків покриття можна створити унікальний орнамент, який буде приваблювати собою клієнтів, наприклад в кафе. Декоративна трава не призначена для дуже активної експлуатації, тому для того, щоб вона прослужила довше за нею треба правильно доглядати то створювати оптимальні умови для використання. Найбільш довше штучне покриття (трава) може прослужити у закритому приміщенні ( до 8 років). 

Правила вибору штучної трави 

Строк експлуатації такого покриття буде залежить від того наскільки вдало воно підібрано під конкретні умови призначення. Тому важливо при виборі звертати увагу на такі аспекти: 

  • призначення покриття;
  • в якому місці планується його стелити;
  • матеріал виготовлення трави;
  • матеріал основи покриття;
  • хто виробник;
  • висота ворсу – може бути від 6 до 50 мм;
  • щільність ворсу – це кількість ворса у пучках на 1 м2;
  • є підшерстя чи ні – може бути додатковий ворс який коротше за основний і він допомагає підтримувати форму головним ворсинкам, іноді він може бути другого відтінку щоб дизайн зробити різноманітним;
  • товщина покриття – буває від 10 до 50 мм (включно з висотою ворса).
  • Вага 1 м2 – приблизно від 1 до 2,5 кг. 

Щоб вибір був вдалим, та такий килим з трави довго прослужив варто детально його перевірити на якість, та не наскільки будуть міцними волокна, та їх кріплення до основи. Іноді важливо, щоб вона була приємна на дотик (наприклад якщо вона призначення для дитячого майданчику). Якщо ви підбираєте для спортивного майданчику, то варто вибрати таке покриття, яке буде добре витримувати активну експлуатацію (поле для футболу, корт для тенісу) впродовж довгого часу. 

На нашому сайті ціна штучного газону доступна нарівні з високою якістю продукції від таких брендів як MSC, Bellinturf, Oritex, Gongrass, MoonGrass та інших якісних виробників такого товару. Тому купити її можна не вагаючись. 

Технологія укладання покриття 

Для того, щоб укласти штучну траву на вулиці, треба підготувати стійку основу, щоб запобігти деформацій під час експлуатації та збільшити експлуатаційний термін використання. Якщо це покриття буде декоративним, то стан основи не буде багато значить. Для спортивного майданчику буде потрібна важка робота по настеленню такого покриття, та якість основи для укладання. Розглянемо основні етапи настелення покриття зі штучної трави: 

  1. Підготовка основи. Вирівнюється грунт, та видаляється с під нього різне сміття та каміння. Якщо це поверхня з бетону, то вона засипається піском а зверху щебенем або гравієм. Останнім шаром буде дрібний гравій. Потім така основа ущільнюється, поки не стане рівною.
  2. Шар геотекстилю для забезпечення розподілу навантаження. Якщо це спортивний майданчик то можна укласти мати для забезпечення амортизації.
  3. Укладання рулонів штучної трави у стик між собою. Рулони треба розкачати та вирівняти, щоб не було «повітряних пузирів» під ними.
  4. Склеювання швів рулонів між собою. Коли шар трави рівний можна клеїти спеціальним клеєм у місці стика.
  5. Вшивання розмітки (для спортивних майданчиків) – вона буде другого кольору (біла, жовта, червона). 

Зверніть увагу, що для даної складної роботи можуть потребуватись опитні спеціалісти, особливо для великої площі укладання.

Якщо вам потрібна на ділянку штучна травичка купити її можна у нас, де є великий вибір товару від перевірених виробників даної продукції. Наша ціна вас приємно порадує, а вибір вразить різноманітністю товару.