Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Герметики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чому важливо правильно вибирати герметики

   Це в’язка, пастоподібна речовина, яка твердіє через певний час після нанесення. Її призначення полягає у заповненні швів та стиків різних поверхонь. Завдяки цьому герметики перешкоджають потраплянню вологи, пилу, бруду в місця, які мають залишатися чистими та сухими. Вироби з’єднують частини конструкції, додаючи монолітності, запобігають їх зношенню та передчасному виходу з ладу.

   Результати, які можна отримати, правильно вибравши герметик:

  • Ефективний захист від вологи.
  • Тривалий термін служби речовини, якщо вона використовуватиметься за правильних умов, передбачених виробником, зі збереженням заданих властивостей.
  • Можливість отримати всі переваги продукції, особливо якщо в її виробництві використовувалися передові технології.
  • Тривала експлуатація поверхонь і конструкцій, оброблених герметиком.
  • Відповідність призначення речовини місцю її застосування.

   Щоб не помилитися при виборі герметика, варто знати його види та характеристики. Крім цього, необхідно встановити, на яких поверхнях планується застосування матеріалу.

   Види герметиків, особливості кожного з них

   Речовини, якими заповнюють шви, розподіляються на три основні категорії залежно від місця застосування: зовнішні, внутрішні та універсальні. До першого різновиду належить будівельний герметик, стійкий до високих та низьких температур, сонячного ультрафіолету й вологи. Його використовують для заповнення стиків у фундаменті, покрівлі, стіні зовні будівлі.

   Для внутрішніх робіт доцільно замовити сантехнічний герметик. Переваги виробу – безпечність для здоров’я людини, стійкість до плісняви та грибків, можливість фарбування відповідно до кольорової гами інтер’єру. Саме ним герметизують стики між сантехнікою, закріплюють плінтус, реставрують меблі. Продукція використовується для ремонту підлоги, стін, стелі.

   Універсальний герметик широко застосовується при виконанні будівельно-монтажних, ремонтних та оздоблювальних робіт. За складом матеріал буває одно-, дво- чи багатокомпонентним – це залежить від наявності основи й каталізатора. Побутові речовини складаються переважно з одного компонента, тоді як будівельні – можуть мати три складові.

   Як вибрати герметик: 5 рекомендацій

   Щоб успішно впоратись із заповненням швів або стиків, радимо дотримуватися кількох простих порад:

  • Визначити місце застосування продукції. Герметизація стику сантехніки та стіни у ванній кімнаті передбачає використання речовини з фунгіцидними властивостями. А для оброблення швів на фундаменті необхідно підібрати виріб, стійкий до сонячного випромінювання та температурних коливань.
  • Звернути увагу на пластичність. Що більш еластичним буде герметик, то краще він заповнить шви, сприяючи міцному та якісному зчепленню.
  • Вибрати продукцію, за якою легко доглядати. Це важливо для побутових виробів. У санвузлі не з’явиться цвіль, адже її можна легко зчистити, не пошкодивши заповнювача.
  • Придбати речовину, яка швидко твердіє. Завдяки цій властивості шов буде готовий до використання за короткий час. Крім цього, поверхня герметика не буде притягувати пил та бруд.

   Перш ніж купити матеріал, необхідно впевнитися в його сумісності з оброблюваною поверхнею.

   Як купити герметик недорого в «єРавлик»

   Вигідно придбати матеріал для заповнення швів можна в інтернет-магазині «єРавлик». Ми пропонуємо продукцію вітчизняних та закордонних виробників, які не реалізують свої товари на полицях крамниць країни-агресора. У нас ви знайдете Henke, Düfa – герметик, ціна якого вигідна, з доставленням у Київ, Львів та в інші населені пункти України.

Вгору