Преамбула.

Перш ніж переглядати вміст цього Сайту, уважно ознайомтеся з наведеними нижче умовами. Якщо ви не погоджуєтесь з цими положеннями, будь ласка, не користуйтеся цим Сайтом. Ваше використання даного Сайту, у тому числі заповнення різноманітних форм, подання заявок та замовлення товарів чи послуг за допомогою цього Сайту, свідчить про вашу згоду з умовами цієї Угоди.

Термін і визначення, що використовуються в Угоді користувача:

- Сайт – інтернет-ресурс магазину www.eravlyk.com.ua, включаючи всі веб-сторінки та інструменти Сайту.

- Адміністрація – адміністрація веб-сайту інтернет-магазину www.eravlyk.com.ua

- Угода – ця Угода Користувача, включаючи всі її умови.

- Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті відомості про товари та/або послуги, які можна замовити. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка особа, якій Адміністрація дала дозвіл на публікацію інформації про товари/послуги такої особи. Назва Продавця вказується у документах при передачі Товару Отримувачу (у видатковій накладній або інших документах, які підтверджують факт надання Товару Отримувачу).

- Товар – товари, послуги, роботи, майнові права, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, інформація про які представлена на Сайті.

- Користувач (Споживач) – Споживач, який ознайомлюється з інформацією на Сайті та/або замовляє та/або отримує Товари за допомогою інструментів Сайту. Отримувач, Платник є Користувачами.

- Замовлення – звернення Користувача через Сайт до Продавця і/або за допомогою дзвінка з проханням продати Товар, а також набір Товарів, обраних Користувачем.

- Платник – особа, яка здійснює оплату Замовлення.

- Отримувач – особа, вказана Платником як уповноважена отримати Товар відповідно до Замовлення. Якщо інше не вказано в анкеті Замовлення, Отримувачем є Платник.

- Пропозиція - відомості, розміщені на Веб-сайті щодо конкретного Товару, який може бути придбаний Споживачем. Пропозиція включає в себе інформацію про сам товар, його ціну, методи оплати та доставки, а також інші умови придбання Товару Споживачем. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція не є офертою, а лише даними про можливі умови придбання Товару.

- Сторони - Продавець, Користувач (Платник, Одержувач), Адміністрація.

1. Загальні умови використання Сайту

1.1. Ця Угода встановлює правила доступу Користувача до інформації, яка розташована на Сайті, спосіб використання Сайту, а також можливість надання товарів і послуг Користувачу.

1.2. Дана Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач тим самим приєднується до цієї Угоди.

1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій щодо продажу Товарів Продавцями.

1.4. Інформація про Товар, що відображається на Сайті, є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена та доповнена Адміністрацією у будь-який час без попередження Користувача. 

1.5. Адміністрація має право у будь-який час односторонньо змінювати умови цієї Угоди. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на Сайті. 

1.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Однак Користувач після ознайомлення з Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення і/або здійснити замовлення за допомогою телефонного дзвінка. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на замовлення Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній Пропозиції.

1.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

1.8. Продавець має право запропонувати замовити Товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Одержувачем.

1.9. Узгодженням всіх істотних умов Сторонами вважається оплата (повна або часткова) Товару Платником та/або фактичне отримання Товару Одержувачем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.10. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем і/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, ціну товару, умови оплати, статус та/або зміни статусу замовлення і т. ін., відправлених Продавцем або Адміністрацією за допомогою електронної пошти, sms- повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Користувача про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її прийняття Продавцем.

2. Оплата і доставка.

2.1. Ця Угода встановлює принципи оплати і доставки Товарів. Більш детально про способи оплати і доставки вказано у відповідному розділі Сайту "Оплата і доставка".

2.2. Для всіх Товарів, що входять в Перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню), в тому числі Товарів, що нарізані за розмірами Користувача, відвантаження зі складу Продавця за всих типів доставки відбувається лише після надходження оплати (повної або часткової - мінімум 30% від вартості Товарів) на розрахунковий рахунок Продавця. 

2.3. Користувач повідомлений, що при відмові отримання Товаріу нарізного за розмірами Користувача, Отримувачем, оплата за Товар (повна або часткова) Користувачу (Платнику) не повертається і Товар зберігається на складах Продавця безкоштовно протягом 45 календарних днів, після чого переходить у власність Продавця. Якщо протягом цього терміну Користувач (Платник, Отримувач) вирішить отримати товар, він має у письмовій формі повідомити про це Продавця. При цьому з Користувача (Платника) може бути стягнена плата за додаткову доставку Товару, якщо така мала місце.

2.4. Доставка Товару за замовчуванням здійснюється лише до під'їзду. Вивантаження Товару, підйом Товару на будь-який поверх здійснюється Отримувачем власними силами.

2.5. Занос і підйом Товару на будь-який поверх є окремою послугою. При необхідності такої послуги Користувач повинен попередити про це Продавця за добу до відвантаження Товару зі складу Продавця. Продавець залишає за собою право відмовити Користувачу у наданні такої послуги без пояснення причин.

2.6. Вартість послуг доставки, вказана на Сайті, є приблизною та не є офертою і може бути змінена Продавцем до моменту фактичного відвантаження Товару Отримувачу.

2.7. При оплаті замовлення онлайн картою на Сайті, з Платника стягується комісія платіжної системи. Розмір комісії вказується при оформленні замовлення. 

2.8. Відправка Товару через компанії-перевізники за замовчуванням здійснюється зі складу Продавця у термін до п'яти робочих днів з моменту отримання Продавцем підтверження замовлення від Користувача.

2.9. Приймаючи Товар у компаній-перевізників Отримувач підтверджує, що отримав Товар цілим та неушкодженим. У разі виявлення пошкоджень Товару Отримувач повинен на місці скласти відповідний документ з представником компанії-перевізника. Користувача повідомлено про те, що Товар завжди страхується Продавцем на повну вартість, і у випадку пошкодження Товару при транспортуванні відповідальність за Товар несе компанія-перевізник.

2.10. Адміністрація Сайту і Продавець не несуть ніякої відповідальності за пошкодження Товару під час транспортування Товару до Отримувача третіми сторонами (компаніями-перевізниками).

3. Обмін та повернення. Гарантія.

3.1. Обмін (повернення) Товару відбувається у відповідності зі Статтями 8 та 9 Закону України "Про захист прав споживачів".

3.2. Користувач ознайомлений з Переліком товарів належної якості, що не підлягають обміну та поверненню. (Товари належної якості, нарізані за розмірами Користувача (Платника), не підлягають поверненню).

3.3. Обмін (повернення) Товару відбуваються за адресою складу Продавця, за якою було відвантажено Товар. Товар неналежної якості доставляється на склад Продавця за рахунок Продавця. Товар належної якості при обміні або поверненні транспортується на склад Продавця за рахунок Користувача.

3.4. При поверненні Товару належної якості жодні комісії, сплачені Платником при оплаті товару третім сторонам (платіжним системам, банкамі т. ін.) не повертаються Адміністрацією та /або Продавцем Платнику.

3.5. На Товар, який має гарантійний термін, діє гарантійне зобов'язання відповідно до умов, зазначених в інформаційних матеріалах виробника або у гарантійному талоні. Якщо, відповідно до законодавства України , Товар має мати гарантійний термін, а виробник такого не встановив, гарантійний термін складає три дні.

4. Відповідальність Сторін.   

4.1. Користувач зобов'язується не вчиняти будь-яких дій, що можуть порушити законодавство України та / або норми міжнародного права та /або нормальне функціонування Сайту.

4.2. Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних Адміністрацією та /або Продавцем у відповідності до законодавства України.

4.3. Приймаючи положення цієї Угоди, Користувач підтверджує, що є діє- та правоздатним.

4.4. Будь-які записи Користувача на Сайті не повинні суперечити законодавству України та загальноприйнятим нормам моралі.

4.5. Адміністрація та / або Продавець не несуть відповідальності за відмінності у відтінку, кольорі, малюнку та характеристиках Товарів різних партій виробництва, якщо інше не обумовлено з Користувачем. Користувач ознайомлений і розуміє, що різні партії виробництва Товару можуть відрізнятися за відтінком, кольором і малюнком. У деяких випадках різні партії виробництва Товару можуть відрізнятися за техніко-технічними характеристиками, які не впливають на експлуатаційні властивості Товару. Один і той самий Товар, вироблений у рулонах різної ширини, завжди має різну партію виробництва. Користувач розуміє, що Продавець у своїх запасах Товарів має Товари різних партій виробництва. 

4.6. Адміністрація та /або Продавець не несуть відповідальності за дії або бездіяльність компанії-перевізника, у тому числі за пошкодження Товару під час перевезення його до Отримувача.

4.7. Відповідальність Адміністрації та / або Продавця за зміни умов продажу, відвантаження та доставляння Товару обмежується правом Користувача відмовитись від замовлення Товару на Сайті.

4.8. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, розміщених при замовленні Товару, якщо такі некоректні та / або неправильні дані привели до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з неправильною адресою доставки Товару або видачі Товару не тій особі.

5. Персональні дані.

Оформлюючи замовлення на Сайті самостійно, електронною поштою, за допомогою телефонного дзвінка, у месенджері (або іншим доступним способом) та/або проставляючи галочку у відповідному полі на Сайті, Користувач дає згоду Адміністрації на збір, обробку, зберігання і поширення персональних даних Користувача, Платника та Отримувача. Про Політику конфіденційності більш детально вказано у відповідному розділі Сайту "Політика конфіденційності".

6. Інші умови.   

6.1. Користувач може призначити отримувачем Товару третю особу.

6.2. Усі можливі суперечки між Сторонами, що виникають в процесі виконання цієї Угоди, вирішуються у відповідності до чинного законодавства України. 

6.3. Визнання судом будь-якого з положень цієї Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не скасовує  дію Угоди у решті частини і не знімає з Користувача прийнятих на себе зобов'язань.

6.4. Користувач ознайомлений і повністю згоден з умовами даної Угоди.