Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мастика

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В чому полягає важливість правильного вибору гідроізоляційної мастики

   Представлена продукція – це виріб з високою еластичністю, який заповнює собою поверхню, на яку його наносять, і створює абсолютно водонепроникний шар. Матеріал призначений для будівельних конструкцій та їх частин, робіт всередині приміщення. Гідроізоляційна мастика захищає поверхню стін, підлоги, покрівлі, фундаменту від вологи. Цим вона перешкоджає:

 • утворенню корозії;
 • розтріскуванню будівельного матеріалу;
 • появі цвілі;
 • передчасному руйнуванню конструкцій.

Збереження цілісності та неушкодженості поверхні – основне завдання, яке добре виконують високоякісні матеріали визнаних виробників. Тому від правильності вибору мастики залежить тривалість експлуатації будівлі, повнота виконуваних функцій та естетичний зовнішній вигляд.

   Різновиди мастик

   Існують такі види мастики гідроізоляційної:

 1. Полімерна.
 2. Цементно-полімерна.
 3. Бітумно-полімерна.
 4. Бітумна.
 5. З пінополіуретановою основою.

   Перша речовина складається з пластичного компонента, який має клейові властивості. Вона невибаглива – відразу готова до нанесення без попередньої обробки поверхні, тинькування тощо. Різновиди такої мастики – цементний та бітумний – містять відповідні речовини, що поліпшують властивості основного компонента, сприяючи його міцності.

   Бітумна гідроізоляція – щільна, густа суміш чорного кольору, яка складається з нафтопродуктів. Нею обробляють фундамент, підвал, цоколь та місця з високою вологістю. Подібну гідроізоляцію не можна застосовувати зовні, оскільки під дією високої температури відбувається її розплавлення і втрата властивостей.

   Мастика на основі пінополіуретану містить у своєму складі акриловий компонент, тому справедливо вважається покращеною сумішшю в порівнянні з описаними вище матеріалами. Вона зберігає форму під дією високої температури та не виділяє токсинів у навколишнє середовище. Завдяки здатності акумулювати тепло мастика використовується як окремий утеплювач.

   Переваги матеріалу для гідроізоляції

   Будівельники та домовласники віддають перевагу мастиці через:

 • стійкість до негативного впливу довкілля – кислотних дощів, високої та низької температури, грибка, цвілі, соляного нальоту;
 • заповнюваність всієї поверхні;
 • простий спосіб застосування, що полягає в замішуванні речовини, після чого вона відразу готова до обробки;
 • тривалий термін експлуатації за дотримання відповідних умов;
 • стійкість до механічного впливу;
 • надійний захист від потрапляння води на поверхні, де це неприпустимо;
 • відсутність токсинів, тому гідроізоляція безпечна для людського здоров’я та довкілля.

   Мастика в середньому має широкий діапазон робочих температур: -30 до +70 градусів. Вона цілком безпечна для будь-яких будівель: приватних, комерційних, промислових, адміністративних, оскільки пожежобезпечна.

   Перевага гідроізоляції в тому, що деякі з її різновидів володіють дизайнерським потенціалом. Це виявляється у можливості кольорувати речовину водорозчинними барвниками, надаючи їй потрібного забарвлення.

   Чому варто купити мастику для гідроізоляції в «єРавлик»

   Якщо ви бажаєте купити якісний матеріал для обробки поверхонь від вологи, радимо скористатися послугами інтернет-магазину «єРавлик». Ми пропонуємо замовити продукцію відомих брендів Ceresit та Siltek. Мастика для гідроізоляції, ціна якої вигідна, реалізується з доставленням Україною, зокрема до Києва, Львова, Дніпра, Одеси та інших міст. При купівлі виробу 5% вартості йдуть на потреби ЗСУ.

Вгору