єРавлик – це не просто інтернет-магазин, це простір, де кожна покупка стає часткою великої справи. Створений з метою підтримки, в першу чергу, Збройних Сил України та українського виробництва і економіки, єРавлик це прояв нашої солідарності, почуття гордості за нашу країну та незламної волі допомагати тим, хто захищає нашу незалежність.

На сторінках інтернет-магазину єРавлик ви знайдете продукцію найкращих українських та закордонних брендів, вироблену на території України (за винятком деяких товарів з відповідними позначками, аналогів яким нам поки що не вдалось знайти).

Вибравши товар в єРавлик, ви не лише отримуєте продукт відмінної якості, але й допомагаєте нашим воїнам. З кожної покупки ми перераховуємо мінімум 5% вартості товару на благодійні фонди, що підтримують ЗСУ. Це означає, що ваша покупка надає прямої допомоги тим, хто щодня стоїть на захисті України і нищить окупантів.

Цей проект - наше відповідальне бачення розвитку бізнесу в Україні, яке включає підтримку вітчизняного виробництва та прагнення зробити внесок в перемогу над загарбниками. єРавлик — це більше, ніж покупки. Це вибір стати частиною спільної справи, це можливість підтримати нашу Україну та тих, хто воліє діяти, а не говорити.

Приєднуйтесь до нас і відчуйте прямий вплив вашого вибору на майбутнє нашої країни. Вибираючи єРавлик, ви не просто отримуєте товар високої якості, але і сприяєте розвитку української економіки, підтримуєте вітчизняних виробників та допомагаєте нашим ЗСУ.

Магазин єРавлик пропонує широкий асортимент товарів. Їхній перелік буде постійно зростати і розширюватись. Запрошуємо всіх українських виробників до співпраці. З нами ви зможете отримати не лише збільшення продажів вашої продукції, а й додаткову популяризацію свого бренду на ринку.

Щоб упевнитися в якості та оригінальності нашого асортименту, ми працюємо безпосередньо з виробниками. Таким чином, ви можете бути впевнені, що кожна покупка в єРавлик – це ваш внесок у підтримку національного виробництва.

Ми віримо, що підтримка вітчизняного виробництва та благодійність не повинні бути взаємовиключними. В єРавлик, ці цінності йдуть поруч, формуючи нашу основну філософію. Ми прагнемо змінити спосіб, яким українці вибирають і купують товари, роблячи цей процес більш значущим та відповідальним.

Вибираючи єРавлик, ви допомагаєте нам у цій місії. Разом ми можемо допомогти Україні перемогти у війні з москалями, рости та процвітати, вибираючи продукцію, виготовлену тут, в нашій домівці. Вибір, який робить різницю. Вибір, який має значення. Вибір єРавлик.