Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Клеї

Правильний вибір клею для будівництва: чому це важливо

   Основна функція речовини полягає у з’єднанні поверхонь між собою. Тому необхідність її вибору з дотриманням вимог пояснюється місцем застосування. Будівельний клей має бути міцним, стійким до зовнішнього впливу та довговічним.

   Клей будівельний: види за призначенням

   Залежно від матеріалів, що підлягають приклеюванню, продукція поділяється на три основні види:

  1. Клей для зовнішніх робіт. Його головними властивостями є стійкість до зовнішнього впливу: опадів, перепадів температур, сонячного випромінювання.
  2. Клей для внутрішніх робіт. Це продукція, здатна зберігати властивості за підвищеної вологості повітря у приміщенні. Нею користуються, щоб зафіксувати керамічну плитку, шпалери, підлогове покриття.
  3. Універсальний виріб. Однаково добре демонструє властивості за різноманітних умов у приміщенні та поза ним.

   Найпоширенішими різновидами клейових сумішей є продукція для плитки, паркету та шпалер.

   Різновиди клею за складом

   Основні компоненти клейової суміші визначають сферу її використання та призначення для роботи з тим чи іншим матеріалом. Тому, залежно від складників, можна купити клей будівельний:

  • З цементом. Це найдоступніший виріб з невисокою вартістю. Ним кріплять облицювальні матеріали до основи. Цементно-піщана суміш, добавки та смоли – основні складники.
  • Гіпсом. Відрізняється високим ступенем зчеплення з цеглою, бетоном. Сфера його використання – приклеювання гіпсокартонних листів та елементів декору, виготовлених з цього матеріалу.
  • Вінілом. Застосовується для приклеювання шпалер на основі цього матеріалу. Він пожежобезпечний, зручний у використанні, екологічний.
  • Акрилом. Еластичність, універсальність та стійкість до вологи – переваги зазначеного компонента. Тому його сфера застосування широка.

   Крім описаних, є такі компоненти, як вододисперсійна основа, епоксид, поліуретан, гума, полімери, які сприяють покращенню основних властивостей клею та розширюють сферу його використання.

   Як купити будівельний клей в «єРавлик»

   Щоб вибрати якісний матеріал та отримати професійні консультації щодо роботи з ним, варто звернутися до менеджерів інтернет-магазину «єРавлик». У нас ціна на будівельний клей доступна, адже ми реалізуємо продукцію вітчизняних та закордонних брендів «Ковальська», Caparol, Düfa, MGF, Farbmann, Metylan, «Момент» (Pattex), чиї вироби не представлені в торгових точках РФ. Ми організуємо швидке доставлення товару містами України.

Вгору