Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сухі будівельні суміші

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сухі будівельні суміші: різновиди

Будь-які конструкції через певний час потребують ремонту або заміни. Продовжити термін їхньої експлуатації допоможуть сухі будівельні суміші. Це спеціальний матеріал, призначений для усунення вибоїн, тріщин та інших пошкоджень на конструкціях з бетону. Завдяки обробці виробів ремонтною сумішшю можна також покращити їх властивості, зокрема гідроізоляцію, міцність, стійкість до морозів.

Ремонтні суміші для бетону

Існує декілька видів ремонтних сумішей. Вибір залежить від матеріалу, який будете обробляти, та від функціональних особливостей. Наслідком використання неправильно підібраного складу може бути недостатня міцність та довговічність. Щоб не помилитися при виборі, потрібно знати, які бувають суміші, їхні властивості та призначення.

Особливості будівельних сумішей

Розрізняють 2 групи ремонтних сумішей:

  1. Сухі. Перед використанням потребують розчинення у воді. Характеризуються більшою стійкістю до морозів та вологи, тому найкраще підходять для зовнішніх робіт. Такі будівельні суміші можуть впоратися з глибокими пошкодженнями. Підходять для обробки горизонтальних та вертикальних конструкцій.
  2. Наливні. Пастоподібні суміші, готові до використання. Призначені для усунення незначних дефектів на виробах з бетону в горизонтальному положенні. Найчастіше наливна ремонтна суміш використовується для вирівнювання підлоги.

За складом будівельні суміші поділяються на:

  • однокомпонентні – суміші, які складаються з цементу;
  • двокомпонентні – суміші, до складу яких входять епоксидна смола та поліуретан;
  • трикомпонентні – окремі суміші на основі поліуретану.

Однокомпонентні склади легкі у приготуванні, в цьому їх основна перевага. Багатокомпонентні розчини потребують декількох етапів приготування.

Сухі будівельні суміші: як вибрати?

Основний критерій у виборі ремонтної суміші – завдання, яке вона повинна виконати. Далі слід звернути увагу на розмір та серйозність пошкодження, а також на середовище, в якому розчин буде застосовуватись.

Відновити цілісність допоможуть розчини з найвищим показником міцності. Порожнини краще заповнювати сумішами з великими часточками. Для ліквідації тріщин використовують наливні суміші з дрібними компонентами. Якщо роботи будуть проводитися в місцях з підвищеною вологістю, – слід купити будівельні суміші з гідроізоляційними властивостями. Коли ж конструкція, що потребує ремонту, знаходиться в умовах температурних коливань, то потрібно використовувати розчини, які швидко твердіють. Для обробки залізобетонних виробів слід застосувати розчини, які запобігають корозії. Ремонтні суміші для бетону в умовах низьких температур повинні бути стійкими до морозу. Для виконання робіт у вертикальному положенні підійдуть розчини з високим показником в’язкості. Для горизонтальних поверхонь використовують спеціальні розчини для стяжки.

Важливу роль у виборі суміші відіграє ціна. Зазвичай сухі ремонтні склади коштують дешевше ніж наливні. Краще вибирати сухі будівельні суміші, виробники яких відомі та гарантують якість. Такі розчини можуть бути дорожчі, але забезпечать очікуваний результат.

Де купити будівельну суміш: ціна

Ви досі в пошуках, де купити ремонтну суміш? Замовити якісний продукт з доставленням у будь-який населений пункт України можна в інтернет-магазині «єРравлик». Пропонуємо найвигідніші ціни на розчини таких виробників, як Ceresit, Alpina, Siltek. В асортименті нашого магазину ви знайдете ще багато пропозицій для ремонту. Умови оплати та доставлення можна з'ясувати у менеджерів. Консультанти за потреби нададуть також повну інформацію про товар та допоможуть з вибором.

Вгору