Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Виставковий ковролін

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Виставковий ковролін 

Для того, щоб оформити різноманітні виставки, та інші людні міста треба застосовувати спеціальне покриття підлоги. У нього є багато переваг, завдяки чому виставковий ковролін є дуже затребуваний: привабливість та довгий строк експлуатації. У даному матеріалі ми детально розглянемо що це за матеріал, та його головні переваги. 

Головне призначення матеріалу

Цей матеріал дуже цікавий для декоративних рішень у людних місцях. Завдяки йому надається можливість декорувати різні зони або приміщення. Він ідеально підходить для оформлення виставок, залів де буде проводитись весілля або інше торжество. Також його можна замовити для важливих корпоративів та ділових зустрічей, де він буде забезпечувати презентабельний вид, тому що він має дуже гарні властивості завдяки спеціальній технології виготовлення. 

Переваги ковроліна

Ковролін виставковий дуже затребуваний матеріал, тому що він має наступні важливі переваги у порівнянні з іншими матеріалами:

 1. Є можливість замаскувати дефекти підлоги. Окрім того, у людних місцях часто можуть падати масивні предмети, а його товщина, яка може досягати 6 мм дуже добре може пом’якшити удар.
 2. Завдяки його пористій структурі він є звукопоглинаючим матеріалом, що дуже знадобиться для декорування у зоні підвищеного шуму від скупчення людей.
 3. Також його пористість буде добре поглинати пил, що буде дуже важливо у багатолюдному місці.
 4. Це найкраще підлогове покриття для вистав та заходів на відкритому просторі, коли дуже часто підлога на вулиці не відповідає нормальному стану і немає можливості забезпечити якісне устаткування стендів та різноманітного обладнання.
 5. Він легко відрізається та без проблем стелиться.

Купити якісний ковролін можливо й нашому інтернет-магазині eravlyk.com.ua, та ціна на цей матеріал буде дуже приємною для клієнтів. А з вибором типу ковроліна зможуть допомогти наші менеджери.

Як його виготовляють 

Більшість ковроліну виготовляють голкопробивним способом: використовується голкопробивне полотно та спеціальні голки, на яких багато зазубрин на всю довжину. Така голка постійно рухається вгору та вниз, завдяки чому виходить переплутування волокон та виходить суцільне полотнище. Завдяки такій технології ковролін виходить дуже зносостійкий. А за зовнішністю він аналогічний фетру. Такий матеріал потрібен у зонах, де дубе велика пропускна здатність людей. Окрім того, за допомогою такої технології виходить звукопоглинаючий матеріал, який дуже знадобиться за звукозаписуючих студій, кінотеатрів та театрів. 

Характеристики ковроліна

Такий матеріал має декілька характеристик по яким клієнти можуть його собі підібрати. Нижче ми їх перерахуємо: 

 • Товщина – як правило може буті від 2 до 6 мм. Чім товще матеріал, тим більше його зносостійкість (по відповідному класу), та краще буде лягати на підлогу.
 • Основа – він може бути без основи, або з основою (латексна, гумова, повстяна, джутова). Завдяки гумовій основі такий матеріал не ковзає по поверхні підлоги.
 • Поверхня ковроліна буває гладка та ребриста.
 • Склад ворсу - поліпропілен, велюр (гладкий на дотик) та інші. Ковролін з поліпропілену має великий строк експлуатації, він не буде деформуватися під тиском коліщаток обладнання, та ніг людей, на ньому не залишатимуться сліди.
 • Висота ворсу – найчастіше від 2 до 5 мм, але буває й більше.
 • Колір буває абсолютно різноманітний.
 • Ширина рулонів – 2 м та більше.

Таким чином цей матеріал можливо підібрати від індивідуальних потреб для будь якого заходу у приміщення або на відкритому просторі, де буде дуже багато людей.

Якщо вам потрібен якісний ковролін, то в нас на сайті він є у великому асортименті за характеристиками та кольорами. Доставка по Україні.

Вгору