Інтер'єрна фарба є популярним вибором серед користувачів. Завдяки такій фарбі ви з легкістю можете оформити свою оселю в стилі лофт, при цьому не витрачаючи багато часу та зусиль. Натомість, інтер'єрна фарба є достатньо стійкою, щоб задовольнити вам довготривалу службу. Навпаки від шпалер, інтер'єрна фарба не вимагає особливого догляду, її можна мити під час вологого прибирання, а якщо з роками фарба втратить свою яскравість, досить буде освіжити шар.

   Інтер'єрна фарба - це доступне і водночас зручне рішення для оформлення стін в оселі. Завдяки спеціальному складу, інтер'єрні фарби легко витримують всі випробування, в тому числі й вологе миття. Миття стін стає можливим завдяки використанню інтер'єрних фарб, однак далеко не всі фарби можна мити. Як же обрати інтер'єрну фарбу для оформлення стін, щоб уникнути помилок? Саме про це ми й поговоримо далі.

   Як обрати фарбу для стін, яку можна мити?

   Інтер'єрні фарби - це універсальне рішення для багатьох користувачів. Завдяки широкому асортименту кольорів та відтінків, ви гарантовано зможете знайти колір, який вдало впишеться у загальний дизайн квартири або будинку. Разом з цим, колір - це не єдина характеристика, яка варта вашої уваги. Для того, щоб згодом мати можливість мити стіни під час прибирання, вам знадобиться звернути увагу на клас обраної фарби.

   Інтер'єрні фарби для стін та стель розділяються одразу на 5 класів, кожен з яких відображає здатність фарби без пошкоджень пройти процедуру миття. Таким чином, перед користувачами стоїть вибір між наступними класами:

   1 Клас – стійка до інтенсивного миття Фарби 1 класу мають у своєму складі чимало додаткових елементів, які захищають пігмент та структуру самого покриття від вимивання під час миття. Фарби 1 класу ідеально підходять для осель, де є необхідність у частому вологому прибиранні. Незалежно від того, чи часто ви миєте стіни та з якою інтенсивністю ви це робите, фарба першого класу з легкістю впорається з цим без жодних пошкоджень.

   2 Клас – стійка до багаторазового миття Фарби другого класу мають дещо нижчу стійкість до вологого миття, саме в аспекті інтенсивності. Склад фарб другого класу так само, як і фарб першого класу, здатний чинити опір вологому прибиранню та зберігати свій колір. Однак, якщо зазвичай ви миєте стіни інтенсивно або допускається ймовірність того, що поверхня може бути забруднена та потребувати інтенсивного миття, рекомендуємо звернути увагу на фарби першого класу.

   3 Клас – стійка до обережного миття Фарби третього класу значно доступніші за ціною ніж фарби двох попередніх класів. Фарби, що мають третій клас, також мають у своєму складі сполуки, які захищають пігмент та структуру фарби під час миття. Однак, така фарба не витримує тиску. Таким чином, якщо ви обрали фарбу третього класу, ми настійливо рекомендуємо використовувати під час вологого миття стін виключно зволожену губку та мити стіни максимально обережно.

   4 Клас – фарби стійкі до вологої очистки Фарби четвертого класу не підходять для вологого миття. Для того, щоб не пошкодити покриття, ви можете скористатися чистою ганчіркою та обережно протерти стіну, якщо виникає така потреба. Водночас, використання губки для вологого миття швидше за все пошкодить структуру фарби та вимиє пігмент.

   5 Клас – фарби для сухого прибирання Фарби п'ятого класу не мають у своєму складі сполук, які б захищали структуру фарби та пігмент від вимивання. Такі фарби абсолютно не створені для вологої миття. Для того, щоб зберегти колір стін та не пошкодити покриття, виробник рекомендує використовувати для очищення таких стін виключно сухі ганчірки.

   Розуміючи, наскільки важливо для користувачів мати змогу очистити пофарбовані стіни зручним способом, виробники інтер'єрних фарб створили цілу класифікацію, спираючись на яку ви можете обрати фарбу, здатну задовольнити ваші потреби. Варто відзначити, що незважаючи на уніфіковану систему класів, окремі виробники крім звичних сполук додають ще й власні наповнювачі до своїх фарб, що можуть покращити певні характеристики фарби, включаючи стійкість до вологи.

   Якщо вам необхідна інтер'єрна фарба для стін або стелі, ми рекомендуємо вам уважно ознайомитися з пропозиціями виробників. Як ми згадували раніше, кожен виробник фарби намагається додати до своєї продукції більше сполук, що дозволяє модифікувати властивості фарби. Такі модифікації є потрібними як для бізнесу, так і для клієнтів.

   Якщо ви стикнулися з проблемою під час пошуку необхідної фарби, рекомендуємо звернутися до продавця-консультанта в офлайн магазині або адміністратора в онлайн магазині. Звернувшись до спеціаліста, ви отримаєте детальну консультацію та допомогу у виборі фарби, що задовольнить ваші потреби. Якщо ви вже визначилися з тим, яка саме фарба вам потрібна, переконайтеся, що обрана вами позиція має відповідний клас стійкості до вологого миття. Це дозволить вам не тільки економити час і зусилля, але й гроші.