Якісний відпочинок та сон – це запорука високої ефективності. Для того, щоб досягати цілей у житті та роботі, будь-кому потрібен якіснийвідпочинок, особливо під час сну. Однак, далеко не всі матраци здатні запропонувати вам дійсно здоровий та комфортний сон.

   Неправильно підібраний матрац часто стає причиною виникнення хронічної втоми. Вам здається, що ви і спали, але сил зовсім не стало більше. Навпаки, здається, ніби ви прокинулися ще більш втомленими, ніж коли лягали спати. Якщо вам знайомі подібні відчуття, скоріше за все ви придбали матрац, який не підходить саме вам.

   На ринку матраців присутні як звичайні, доступні моделі, так і моделі з ортопедичними та анатомічними властивостями. Цінова політика таких моделей відрізняється в залежності від виробника та параметрів матрацу, але чи є між ними різниця? Саме про це ми й поговоримо далі.

   Чим ортопедичні матраци відрізняються від анатомічних

   Комфортний сон є бажанням багатьох користувачів. На жаль, далеко не всі розуміють важливість та вплив матрацу на власне життя. Через це користувачі часто стикаються з хронічною втомою та відчуттям знесилення. Якщо ви стикнулися з подібною ситуацією, радимо вам звернутися до лікаря. Орієнтовно, такі симптоми можуть бути як наслідком некомфортного сну, так і наслідком інших факторів, які впливають на ваше здоров'я. Однак, якщо справа дійсно в матраці, скоріше за все спеціаліст порадить вам розглянути ортопедичний матрац.

   Ортопедичні та анатомічні матраци це моделі, які часто плутають. Однак, ортопедичні матраци мають чимало відмінностей від анатомічних. Переконатися в цьому можна ознайомившись з наступною інформацією:

   Анатомічні матраци

   Анатомічні матраци - це моделі, які не мають пружини. Замість пружин в анатомічних матрацах використовуються суцільні плити спеціальних композитних матеріалів. Деякі з них мають ефект пам'яті, що значно підвищує рівень комфорту під час сну та дозволяє вам спати у найбільш зручній позиції. Перевагами таких матраців звичайно є рівень комфорту. Суцільні плити з композитних матеріалів мають оптимальний показник жорсткості, який може відрізнятися від моделі до моделі. Тому, якщо ви хочете придбати саме анатомічний матрац, рекомендуємо уважно підійти до його вибору і звернути увагу на такі характеристики, як жорсткість, висота та розміри. Це допоможе вам підібрати найбільш відповідну модель швидко та без ускладнень.

   Ортопедичні матраци

   Ортопедичні матраци - це ціла галузь науки, яку розвивають відповідні спеціалісти. На відміну від анатомічних матраців, ортопедичні моделі сконцентровані не тільки на комфорті, але й на лікуванні. Кожен ортопедичний матрац повинен мати відповідний медичний сертифікат. Ортопедичні матраци використовуються як інструмент корекції постави, а також для поліпшення загального самопочуття. Існують десятки параметрів, на які лікарі звертають увагу, перш ніж підібрати вам матрац з необхідними характеристиками. Саме тому, якщо ваш спеціаліст порадив вам ортопедичний матрац, ми рекомендуємо дотриматися його порад та обрати модель, яка чітко відповідає призначеним лікарем характеристикам.

   І анатомічні, і ортопедичні матраци дуже комфортні та забезпечують вам якісний відпочинок після важкого дня. Однак, на відміну від ортопедичних матраців, анатомічні моделі не мають лікувального ефекту і створені виключно для досягнення вами бажаного рівня комфорту. Моделі з ефектом пам'яті здатні подарувати вам чудовий сон, однак варто враховувати, що матраци з таким ефектом розраховані на користувачів з відсутністю проблем зі здоров'ям. Таким чином, анатомічні матраци не підійдуть для користувачів зі сколіозом та іншими схожими проблемами зі здоров’ям, оскільки замість поліпшення ситуації, матраци з ефектом пам'яті можуть погіршити симптоми. Але як тоді обрати матрац, який підійде саме вам?

   На що звернути увагу під час вибору матрацу?

   Правильний матрац - це запорука вашого міцного та здорового сну. Процес пошуку ідеального матрацу може бути складним, оскільки вам самотужки необхідно розібратися з безліччю технологій, типів пружин та матеріалів. Однак, серед найважливіших факторів під час пошуку найвідповіднішого матрацу особливу увагу варто приділити наступним:

  • Розміри
  • Тип
  • Жорсткість

   Для того, щоб обрати найкращий матрац саме для вас, ми рекомендуємо заручитися підтримкою спеціаліста. Звернувшись до лікаря, ви зможете отримати детальну консультацію щодо того, який саме матрац вам варто придбати і які параметри він повинен мати. Такий підхід не тільки дозволить вам зекономити час під час пошуку ідеальної моделі, але й допоможе придбати матрац, який доповнить ваш якісний відпочинок та не завдасть шкоди вашому здоров'ю.