Оздоблення внутрішніх стін помешкання є необхідністю, з якою стикається кожен користувач, який прагне створити дизайнерський ремонт у своєму житлі. Одним з найпростіших та найпопулярніших методів оздоблення стін є використання структурних штукатурок. Структурні штукатурки - це матеріали, за допомогою яких ви можете створити передбачувані абстрактні малюнки, трендові ефекти або лаконічні візерунки на стінах, не докладаючи до процесу багато зусиль.

   Склад структурних штукатурок дещо відрізняється від класичних. Якщо метою класичної штукатурки є створення гладкої поверхні без нерівностей, то структурна штукатурка, навпаки, використовується для формування рельєфностей. Завдяки структурній штукатурці ви можете створити передбачувану композицію на стінах свого житла, доклавши до цього мінімум зусиль.

   Різноманіття структурних штукатурок на ринку вражає. Існує безліч фактур, які ви можете отримати, використовуючи ту чи іншу структурну штукатурку. Для досягнення бажаного результату виробники штукатурок розділяють структурні матеріали по типам ефекту, який вони пропонують. Серед найпопулярніших ефектів варто згадати мозаїку, камінцеву штукатурку та матеріал з ефектом короїд. Однак чим вони відрізняються одна від одної та в чому полягають їх власні особливості? Про це ми й поговоримо далі.

   Чим відрізняються найпопулярніші види структурних штукатурок

   Раніше ми згадували про те, що кожна структурна маса з певним ефектом розробляється саме для досягнення передбачуваних рельєфностей. Таким чином, обираючи структурну штукатурку, покупець розуміє, що використовуючи її, він отримає той чи інший ефект на стінах своєї оселі. Для досягнення бажаного ефекту виробники штукатурок постійно тестують різні склади, обираючи серед них найбільш витривалі та передбачувані.

   Якщо ви хочете оформити свою оселю у незвичайному стилі або, навпаки, бажаєте досягти максимального мінімалізму, структурна штукатурка допоможе вам це зробити. Найбільшою популярністю серед покупців користуються структурні штукатурки наступних типів:

  •    Мозаїчна штукатурка

   Мозаїчна структурна штукатурка – одна з найрозповсюдженіших на ринку сьогодні. Така штукатурка дозволяє швидко та зручно оформити стіни, витрачаючи при цьому мінімум часу. Досягнення так званого мозаїчного ефекту виробникам вдається завдяки використанню каміння у суміші. Так, структурна штукатурка з мозаїчним ефектом може містити кам'яну крихту діаметром від 0.2 до 3 міліметрів. Завдяки цій крихті мозаїчна штукатурка після нанесення створює зернисту поверхню, яка вдало підкреслює монолітність конструкції, при цьому пропонуючи особливий візуальний ефект. Структурні штукатурки з мозаїчним ефектом користуються популярністю як для оздоблення внутрішніх стін оселі, так і для оформлення фасаду.

  •    Штукатурка короїд

   Короїдна штукатурка – це ще одна фактура, яка здобула популярність серед покупців. Завдяки використанню в суміші різних мінеральних елементів, таких як мармур, граніт та природний камінь, виробникам вдається досягти неповторного ефекту. Проте, в чому він полягає? Штукатурка короїд – це структурна маса, яка імітує дерево, уражене мурахами короїдами. Незважаючи на простоту малюнку, стіни, оформлені структурною штукатуркою короїд, вигідно відрізняються від класичних покритих штукатуркою стін своєю виразністю та незвичністю. На готовий результат більшою мірою впливає склад обраної вами штукатурки. Так, якщо ви хочете створити більш глибокий малюнок на стінах, ми радимо використовувати штукатурку короїд з частками більшої величини. Дізнатися більше про використані мінерали та їх розмір ви можете прямо під час оформлення замовлення, звернувшись до детального опису.

  •    Камінцева штукатурка

   Камінцева штукатурка – це найпростіша маса серед інших структурних штукатурок. В складі камінцевої штукатурки використовується дрібна крихта каміння, яка завдяки своїй однорідності утворює рівний пласт нерівностей однакового розміру. Камінцева штукатурка користується популярністю і використовується як для внутрішнього оздоблення стін, так і для оформлення фасадів. Перевагами камінцевої структурної штукатурки можна назвати простоту нанесення та надійність. На відміну від попередніх видів, камінцева штукатурка має мінімальну різницю між розмірами різних часток, що дозволяє створити рівну поверхню з "нерівностями".

   Кожен з перелічених типів структурних штукатурок має свої особливості. Водночас, навіть використовуючи одну й ту саму штукатурку для оздоблення різних стін, в результаті ви отримаєте різні малюнки, що додає структурним штукатуркам певну унікальність. Тож, якщо ви шукаєте незвичайну штукатурку для оформлення стін у власній оселі або вам необхідна структурна маса для оздоблення фасаду – мозаїчна, камінцева та короїдна штукатурки можуть стати для вас оптимальним рішенням.