Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Супер Профіль

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

«Супер Профіль»: що виробляє цей бренд

   «Супер Профіль» – це відомий бренд, який працює вже понад двадцяти років та має дуже позитивну репутацію. Компанія випускає велику кількість варіантів профілів, які відрізняються за довжиною, шириною, зовнішніми характеристиками. При цьому використовуються найкращі матеріали від європейських постачальників, а саме виробництво здійснюється в Україні. Саме тому встановлена вигідна вартість, оскільки є продумана логістика та власні підприємства. Не потрібно займатися доставкою з Європи, робити націнку через це.

   Що можна дізнатися про «Супер Профіль»?

   Компанія випускає тільки якісні та перевірені товари, які слугують багато років, екологічно чисті, не викликають алергічних реакцій. За весь період експлуатації запропоновані моделі не втрачають свій колір, зображення та конструкцію, оскільки бренд застосовує не тільки гарну сировину, а ще й інноваційні технології. Цим він відрізняється від конкурентів, які знаходяться в тому ж ціновому сегменті.

   Продукція «Супер Профіль» – це не просто матеріали для ремонтних заходів. Вони дуже стильні, відповідають останнім тенденціям, тому не доведеться перейматися, якщо виникла необхідність створити максимально актуальний дизайн.

   Компанія робить акцент саме на власній репутації, тому регулярно проводить різноманітні перевірки складу, характеристик, щоб бути впевненими в тому, що профіль дійсно має довгий термін використання. Всі матеріали, що застосовуються для виготовлення, абсолютно безпечні. Є також в складі підсилювачі міцності, спеціальні добавки, які захищають від корозії. Тому точно ні про що слід турбуватися.

   Виробник «Супер Профіль» орієнтується на клієнтів з різноманітними фінансовими можливостями, тому варто зазначити, що серед запропонованих товарів, створених в Україні, є не тільки бюджетні, а й преміальні рішення (про що не треба забувати, якщо є необхідна сума на придбання).

   Головні переваги «Супер Профіль»

   Офіційний бренд стверджує, що за весь час існування він виготовив понад 1500 одиниць плінтусів. Це дуже велика кількість. Саме тому там можна знайти всі трендові елементи декору, які виконані з ДСП-плит, та обрати той варіант, який дійсно ідеально підходить для застосування в конкретних умовах.

   Кожен плінтус оснащений спеціальною дизайнерською ПВХ-плівкою. Вона захищає поверхню від сонячних променів, механічних пошкоджень, перепадів температури, а також підвищеної вологи. Відомо, що група експертів кожні півгодини щоденно перевіряє лабораторії та підприємства, щоб бути впевненими в тому, що всі матеріали повністю збігаються за шаблонами та ствердженими розмірами.

   Також слід виокремити такі плюси:

  • універсальність;
  • неперевершена якість;
  • широка колірна гама;
  • простий монтаж;
  • конкурентоспроможні ціни.

   Профілі перед пакуванням тестуються. Якщо вони не підходять за характеристиками, то партія не йде на продаж. Тож користувач точно отримає добрий товар.

   Як обрати плінтус?

   Це доволі просто. Головне – спочатку визначитися, де саме та як буде застосовуватися матеріал. Якщо ще немає дизайн-проєкту та навіть мінімальних ідей щодо того, які кольори будуть задіяні та підлогове покриття (а плінтус вже потрібно придбати), то рекомендується віддати перевагу чомусь класичному. Якщо ж вже є думки, то варто спиратися на них.

   Довжина, товщина та загальні розміри – це вже індивідуальне питання. Без замірів краще нічого не брати. Крім того, слід додатково ще й розрахувати, в якій кількості необхідний профіль для ремонтних робіт. Придбати оптом завжди вигідніше. Щодо зносостійкості, то товари «Супер Профіль» слугують роками, тож проблем не буде.

Розгорнути
Вгору