Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Stone House

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Особливості брендової будівельної хімії Stone House

   Компанія Stone House має великий попит серед покупців будівельних товарів. Запропоновані виробником різні цінові категорії. Є бюджетні, середні за вартістю і преміальні позиції однієї категорії. Таким чином, кожен має змогу обрати варіант під ті фінанси, які він виокремив на придбання. Висока якість точно гарантується, оскільки повністю всі позиції в Україні виготовляються на спеціальному європейському обладнанні. Сировина вітчизняна, проте технології перевірені, західні та повністю відповідають міжнародним стандартам.

   Що відомо про компанію Stone House?

   Є різноманітний вибір товарів для капітального або косметичного ремонту, будівництва з нуля. Фірма знається на тому, що потрібно потенційним українським клієнтам, тому надає не тільки класичні варіанти продукції, а й новинки. Можна знайти на пакуванні або на сайті та інструкції з використання, що дуже практично, зручно. Коли майстер повністю всього дотримується та виконує кроки, то тоді він максимально довго застосовує розробку Stone House без ремонту або повної заміни.

   Компанія намагається створювати ефективні товари, збільшувати продажі, демонструвати завжди високу якість, пропонувати конкурентоспроможні прайси. Ось чому вона така популярна серед українських клієнтів. Авжеж, додатково необхідно ще виокремити інноваційні рішення, автоматизований контроль процесів виробництва, екологічність продукції, власну філософію та прозору співпрацю. Фірмі дійсно довіряють, тому вона є одним з лідерів. Крім того, вигідно, що все виготовляють на території України, оскільки це демократична ціна, проста логістика, швидке поповнення складів.

   Популярна позиція Stone House – ґрунтовка

   Універсальний будівельний матеріал, який можна застосовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт – це ґрунтовка. Це дуже затребувана позиція, тому слід розглянути її трохи детальніше. Відомо, що в декілька разів знижує водопоглинення. Навіть, якщо мова йде про пористі поверхні, результат все одно буде дуже гарний. Щоб підготувати основу, необхідно зробити її ідеально чистою. Дозволяється ґрунтовку використовувати не тільки для стін, а, наприклад, для стяжки підлоги, шпаклівки стелі, штукатурки окремих елементів.

   Приблизно все висихає за чотири години. Тож, за день вийде декілька шарів, не прийдеться довго чекати. В цьому і полягає інноваційність бренду Stone House. Компанія намагалася розробити склад, який коштує недорого, проте максимально зручний. Витрата невелика. Приблизно на один метр квадратний потрібно від 100 до 200 мл речовини. Тож, купувати занадто багато не знадобиться, якщо і територія не великогабаритна.

   Переваги фірмової ґрунтовки:

  • відсутність запахів;
  • зручність у застосуванні;
  • проникнення у всі щілини та пори;
  • усування обсипання дрібних елементів;
  • підвищення зчеплення;
  • утворення водонепроникного шару;
  • захист від низьких та високих температур;
  • універсальність – підходить для внутрішніх та фасадних заходів.

   Можна зробити декілька шарів ґрунтовки на поверхні, а потім взяти штукатурку, фарбу, шпаклівку, клей, стяжки або щось інше. Немає ніяких конфліктів з іншими матеріалами, що є вагомою перевагою. Головне – завжди ретельно читати інструкцію.

   Зазвичай майже всі склади від бренду Stone House дозволено застосовувати тільки при плюсовій температурі. Мінімальний показник – +5°С, а максимальний – +35°С. Якщо він виходить за межі, то тоді виробник не несе відповідальності за результат та не надає ніяких гарантій. Щоб отримати максимальний ефект, це необхідно точно враховувати.

Розгорнути
Вгору