Кількість
|
Вартість
|
||
|
Яку купити штукатурку: вибираємо правильно разом з «єРавлик»
Правильний вибір будівельних матеріалів – запорука успіху будь-яких ремонтних робіт, і штукатурка для стін – не виняток. Як і в будь-якого матеріалу, в неї є свої різновиди, цільове призначення, основні компоненти складу, які допомагають підібрати кращий варіант залежно від індивідуальних потреб. Головна ціль штукатурення стін – отримати гладку та рівну основу для декорування чи привабливий фінішний варіант оздоблення, який порадує якістю та довговічністю.
Як відрізняється штукатурка для стін за складом?
Склад матеріалу та тип головної сполучної речовини безпосередньо впливають на спосіб використання та цільове призначення штукатурки, яка буває:
- Вапняною. Затребувана серед користувачів штукатурка, ціна котрої є найнижчою на ринку. Це суміш крупнофракційного річкового піску з вапняним молоком, яке робить текстуру гладкою. В чистому вигляді вона не дуже міцна, тож у її складі часто є синтетичні волокна, що армують матеріал.
- Акриловою. Еластичний полімерний матеріал із високою адгезією, що підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт завдяки стійкості до опадів, температурних коливань та інших атмосферних впливів.
- Силіконовою та силікат-силіконовою. Має відмінні декоративні властивості та необмежений вибір кольорових рішень. Використовується для декорування різних поверхонь, досить стійка, паропроникна. Проте варто знати, що силікатні штукатурки все ж таки не бажано використовувати у приміщеннях через токсичність. Окрім того, вартість таких матеріалів достатньо висока.
- Цементно-піщаною. Ця штукатурка підходить як основа під майбутню шпаклівку, тобто позиціонується як чорновий оздоблювальний матеріал. Такі суміші мають різні співвідношення цементу та піску, призначені для вирівнювання різних типів поверхонь.
- Полімерцементною. Механічні властивості цементу підвищуються завдяки додаванню у склад полімерів. Така штукатурка має гарну паропроникність, негорюча та добре «дихає».
- Гіпсовою. Призначена винятково для внутрішніх робіт. Гарно вбирає вологу та швидко сохне. Після завершення облицювання гіпсовою штукатуркою можна відразу приступати до декоративного оздоблення.
- Мінеральною. Невибаглива в роботі декоративна штукатурка складається з екологічних подрібнених мінеральних матеріалів, наприклад, мармуру, граніту, портландцементу.
Дивлячись на великий вибір матеріалів, можна купити штукатурку відмінної якості недорого. Для деяких видів робіт вона навіть більш затребувана, ніж шпаклівка, ціна якої завжди вища. Головне – правильно підібрати матеріал за призначенням та вибрати зручний спосіб його нанесення.
Класифікація штукатурки за призначенням
Усі штукатурки можна поділити на дві великі групи. Це матеріали, що вирівнюють поверхні, для чорнової обробки стін і декоративні для фінішного оздоблення. Гіпсові, вапняні, цементні штукатурки належать до стартових матеріалів. Декоративні різновиди поділяються за призначенням на зовнішні та внутрішні. Зазвичай це полімерні, часто готові до використання суміші.
Найрозповсюдженішими видами декоративних штукатурок вважаються:
- Венеціанська. Покриття з імітацією мармуру. Завжди неповторне, витончене та дуже привабливе.
- Камінцева. Штукатурка, у складі якої є багато гранул різного розміру для створення характерної об’ємної текстурної поверхні.
- «Короїд». Майже те саме, що й камінцева штукатурка з різницею в кількості гранул у складі суміші.
Також існує мозаїчна, структурна, декоративна гладка суміш для штукатурки стін, яка завдяки професіоналізму майстрів здатна перетворитися на справжній витвір мистецтва.
Методи використання штукатурних матеріалів
За способом використання існує суха та мокра (монолітна) штукатурка. Нанести розведену чи вже готову суміш на поверхню можна за допомогою різних інструментів:
- шпателя;
- валика;
- терки;
- пензлика;
- правила.
Вибір способу нанесення та інструменту залежить від виду матеріалу. Правилом вирівнюється стартова штукатурка по маяках. Нанести на стіну суміш можна вручну чи за допомогою спеціальної машини. Інші різновиди інструментів і техніки нанесення використовуються для оздоблення стін різними видами декоративної штукатурки.
Ціна на штукатурку від інтернет-магазину «єРавлик»?
У компанії «єРавлик» можна купити суміш для штукатурки стін, ціна якої вас приємно здивує. В асортименті інтернет-магазину є товари від таких виробників:
- Ceresit і Siltek;
- Caparol та Alpina;
- Kolorit і Düfa;
- MGF і Farbmann.
Купити штукатурку недорого можна в Києві, Львові, Дніпрі й інших містах України з доставкою транспортними компаніями. Також у магазині «єРавлик» можна дешево придбати інші будівельні матеріали та товари для дому. Ціна штукатурки може відрізнятись від її характеристик та виду.