Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Prisma

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Prisma: цікава інформація про бренд

   Prisma – це компанія, яка займається виробництвом та продажем будівельних матеріалів. Виробник українець, тому підтримує вітчизняний бізнес та виготовляє все в рамках країни. Це полегшує логістику, робить продукцію дешевшою, тому на товари немає великих націнок. Крім оздоблювальних матеріалів та складів для будівництва організація займається виготовленням комплектуючих для паркану, фасаду, покрівлі та окремих позицій для благоустрою території. Асортименти великі, і він постійно поповнюється, завдяки чому фірма залишається в тренді, оскільки пропонує для придбання виключно актуальні товари.

   Переваги компанії Prisma

   Організація приймає на роботу виключно експертів, які розуміються на різновидах, характеристиках, особливостях експлуатації будівельних матеріалів. Співробітники проводять тести, влаштовують випробування, експерименти, завдяки чому створюють нові унікальні формули складів будівельних матеріалів та одразу перевіряють їх якість, функціонал, характеристики. Відомо, що персонал Prisma регулярно підвищує рівень кваліфікації, складає іспити, проходить різноманітні семінари, лекції.

   Додатково європейські партнери пропонують українському виробнику нове обладнання, технології. Ці інновації дозволяють швидше створювати продукцію та підкреслювати її високу якість. Також регулярно покращується і рівень клієнтського обслуговування, оскільки компанія Prisma хоче стати лідером ринку, а для цього потрібна лояльність, загальне визнання, хороші відгуки та високі оцінки.

   Відомо, що в Україні бренд має власний автопарк. Він включає:

   • навантажувачі;
   • газелі;
   • маніпулятори.

   Це теж великий плюс, оскільки організації не потрібно брати техніку в оренду та закладати її у вартість товару, також працювати можливо, будь-коли, і фірма пропонує оперативну доставку без залучення сторонніх організацій. Все це причини звернути увагу на бренд.

   Переваги ґрунтовки Prisma

   Бренд Prisma виробляє ґрунтовку глибокого проникнення. Вона призначена для зміцнення основи та її повної герметизації, захисту від механічної, температурної дії, підвищеної вологи. Частина товарів з лінійки виробника використовується ще й для отримання теплоізоляційних властивостей.

   Перед нанесенням штукатурних або клейових сумішей використовується ґрунтовка глибокого проникнення Prisma дуже часто, оскільки вона є відмінною основою, коштує відносно недорого і її виробляє український бренд, який повноцінно орієнтується на вітчизняні стандарти, має необхідні ліцензії, сертифікати і може їх підтвердити.

   Грунтувальні покриття Prisma призначені для поглинаючих, слабозв'язаних і пористих покриттів. Відповідно до характеристик, основа – це акрилова дисперсія. У неї, як заявляє виробник, дуже хороша здатність, що зміцнює і проникає. Застосовують ґрунтовку не тільки для герметизації, але й для покращення адгезії. Плюс доведено, що при правильному нанесенні та пропорціях ця речовина дозволяє значно заощадити на фарбі. Витрата буде мінімальною, що вигідно, адже лакофарбові товари зазвичай коштують у рази дорожче, ніж ґрунтові, плюс фарбу не потрібно нічим розбавляти, а ось ґрунтовці знадобиться вода. Також варто відзначити, що зазвичай це 1 частина суміші та 3 частини води, так що витрата будівельного складу буде мінімальною.

   Бренд передбачає нанесення за допомогою пензля або щітки. Якщо потрібно, вони теж продаються під фірмовим логотипом.

Розгорнути
Вгору