Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Pattex (Момент)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Переваги та особливості компанії Pattex

   Pattex – це бренд німецького концерну Henkel, який виготовляє клей. За останніми даними, штаб-квартира розташовується в Дюссельдорфі. Представлений широкий асортимент. Він включає клей як для побутового, так і для професійного застосування.

   Історія розвитку компанії Pattex

   Свій перший клей організація приблизно випустила наприкінці ХІХ століття. Це великий період, що вказує на позитивну репутацію компанії, її розвиток та лояльність потенційних клієнтів. Спочатку склад розробляли для того, щоб можна було склеювати упаковки засобів для прання, але це було лише початком. Після того, як у 1956 році компанія почала активно створювати та продавати перші контактні клеї, концерн вирішив вийти на новий рівень і охопив взуттєву промисловість, що принесло йому світову славу та великий прибуток.

   Ще за кілька років розробники організації змогли створити спеціальну лінійку клею для роботи з маленькою тарою. Вони вигадали і фірмові тюбики, оскільки спочатку продукцію продавали у відрах. Це дозволило нарешті вийти на клієнтів, які застосовують клей у побутових умовах і знаходяться у пошуках невеликої упаковки.

   1982 року, як сказано на офіційному сайті організації Pattex, почав продаватися перший супер клей. Він був секундним, що вразило потенційних споживачів, оскільки вони раніше не стикалися з подібними розробками.

   Вже в дев'яностих компанія почала випускати монтажний клей, і це був прорив на будівельному ринку, який приніс ще більше популярності, потенційних клієнтів та можливостей. Так уже в Україні та СНД з'явився клей «Момент». Це той самий Pattex, але трохи під іншою назвою. Тоді це було ноу-хау, про яке ніхто не міг подумати. Користувачі активно купували закордонну розробку, оскільки аналогів не було, і згодом виробництво німецького концерну з'явилося і на території України. У 2022 році назву «Момент» змінили на Pattex, але за фактом це той самий продукт.

   Переваги клею Pattex

   Це надміцний універсальний та контактний клей. Він відрізняється стійкістю до температурних перепадів і може нормально працювати від мінус 40 до плюс 120. Це ніяк не позначається на закладених виробником технічних характеристиках.

   Вирізняють такі переваги:

   • повний захист від попадання води;
   • тривале навантаження на вигин;
   • універсальне застосування;
   • висока міцність;
   • гладкість поверхні після висихання.

   Можна використовувати Pattex, щоб склеїти не просто шкіру, пластик, гуму, ПВХ, скло, кераміку, дерево, тканину, фарфор. Нові варіанти, представлені виробником, підходять навіть для роботи з фібробетоном, газобетоном і бетоном. Головне — попередньо читати іінформацію про закладені характеристики та уточнювати, для якого використання призначений клей. Тоді проблем не буде.

   Поверхні склеюються швидко, буквально за кілька секунд, і навіть якщо вода потім потрапить на матеріал, це ніяк не позначиться на кріпленні. Потрібно застосувати багато фізичних зусиль, щоб розділити елементи, оскільки вони буквально приклеюються намертво.

   Щоб досягти максимального зчеплення та властивостей, перед нанесенням клею необхідно переконатися, що поверхня повністю чиста і суха. Частинки пилу, бруду або жиру призведуть до того, що з часом почнеться відшаровування, оскільки користувач не підготував матеріал для нанесення. Найкращий результат виходить з абсолютно рівними та гладкими поверхнями. Якщо є рельєф, його рекомендується прибрати наждачкой.

Розгорнути
Вгору