Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Носоріг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Особливості будівельних матеріалів бренду «Носоріг»

   «Носоріг» – компанія, яка займається комплексним виробництвом будівельних матеріалів та інших дрібниць. Можна знайти все: хімію, декор, захисні елементи, гідрофобізатори, клей, монтажну піну, рідини проти корозії, розчини. Велика перевага бренду – це те, що вся продукція, яка є в авторських лінійках, виготовляється повністю на території України. Так, кожного клієнта чекають приємні ціни, акції, знижки, оперативне створення у будь-якій кількості та швидку доставку.

   Переваги компанії «Носоріг»

   Виробник офіційно працює в нашій країні та має гарну репутацію. Він не позиціонується, як постачальник одної будівельної категорії. Асортимент дуже великий, тому пропонується придбати як хімікати, так і декоративні елементи, господарський інвентар або ж якісь інші супутні дрібниці. Ціни встановлені низькі, тому всі покупці візьмуть для себе бюджетні, якісні товари, що повністю відповідають українським стандартам.

   Продукція від бренду «Носоріг» має величезний попит. Вона довгострокова, надійна, підходить не тільки для професійного використання, а й для побутового.

   Актуальні пропозиції компанії:

  • монтажна піна;
  • будівельна хімія
  • розчини для обробки заліза;
  • клей.

   Головні плюси – конкурентоспроможні позиції, високий рівень обслуговування, регулярні акції та знижки. Піна монтажна, клей монтажний "рідкі цвяхи", розчинники, валики, плівки, рукавички, пензлики, стрічки представлені у великій кількості. Вдасться обрати будь-який розмір та об’єм. Гарантується довговічність, оскільки фірма «Носоріг» намагається орієнтуватися на запити потенційних користувачів та робити все для того, щоб вони були абсолютно задоволені результатом.

   Переваги клею від бренду «Носоріг»

   Клей вважається одним з найвідоміших позицій компанії. Серед запропонованого асортименту знайдеться склад для роботи з фанерою, МДФ, ДВП, ДСП, поролоном, тканиною, картоном, лінолеумом та іншими матеріалами. Є не тільки спеціалізовані лінійки від виробника, а й безпосередньо універсальні. Все залежить від швидкості висихання, якості, очікувань щодо міцності, щільності. Рекомендується звертати увагу на опис та характеристики, завчасно читати, для чого саме компанія «Носоріг» створила конкретний засіб. Тоді вдасться вдало підібрати необхідно.

   Загальні переваги:

  • еластичність;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • високий рівень адгезії;
  • прозорість після висихання;
  • відсутність токсичних елементів.

   Виробник гарантує мінімальне використання. В середньому, виходячи з того, як саме та чим майстер наносить розчин, можна витратити всього від 80 до 150 г на квадратний метр. Тож, купувати дуже багато пакувань не знадобиться, тому це плюс.

   Щоб отримати від клею максимальні показники, рекомендується впевнитися що поверхня, на яку його будуть наносити, не волога. Також там не повинно бути забруднень, жиру, пилу. Тільки ідеальна чистота – запорука того, що склад дійсно дуже гарно триматиметься роками. Перед застосуванням сам виробник «Носоріг» радить доволі щільно все перемішати до однорідної маси. Головне – одразу після процедури притиснути поверхню. Загалом повністю все висихає за 24 години. Але це індивідуальний показник, все залежить від навколишнього оточення, типу поверхні, температури, товщини матеріалу.

   Слід зазначити, що всі товари, які виготовляє бренд, захищені від вогнища. Вони не стануть причиною для пожежі. Гарантується абсолютна безпека, якщо не порушувати правила експлуатації й завчасно з ними ознайомитися.

Розгорнути
Вгору