Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Момент

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Клей «Момент»: що потрібно знати про бренд

   «Момент» – це торгова марка, яка офіційно належить до концерну «Хенкель». Вона виробляє не тільки всім відомий клей, але ще й монтажну піну, різні герметики, але переважно здебільшого побутові та професійні користувачі приходять до цього виробника безпосередньо за клейовими складами.

   Коли «Момент» з'явився в Україні?

   Відомо, що на території СНД уперше з'явився клей «Момент» у 1979 році. Він був уже випущений на місцевому заводі, а не привезений з європейських країн, оскільки концерн був впевнений у своїй унікальності, високій якості, популярності та відкрив у різних державах продуктивні потужності, щоб таким чином пропонувати товар за прийнятною ціною та спростити логістику.

   Наразі на території України «Момент» виробляється на європейському сучасному обладнанні, яке надає концерн. Є всі необхідні ліцензії, сертифікати, тому в рецептурі та якості можна не сумніватися.

   Якщо раніше будівельний матеріал був представлений в одному варіанті, то зараз клейовий склад випускають не лише універсальний, а й вузьконаправлений. Є окремі склади для роботи з деревом, гумою, пластиком, металом, епоксидною смолою, тканинами, оздоблювальними матеріалами. Асортимент постійно розширюється, що вказує на актуальність розробки та її затребуваність на ринку. Додатково недавно бренд почав випускати ще й монтажну піну, герметики.

   Клей «Момент» містить ефективні речовини, які гарантують секундне кріплення, високу якість і довговічність, але частина елементів складу все ще токсична, тому у великих кількостях рекомендується застосовувати засіб тільки з використанням рукавичок, респіратора, щоб таким чином убезпечити здоров'я.

   В основному сучасний клей «Момент» складається з каніфолі, смоли, каучуку, ацетону, етилацетату, вуглеводню, але є й хімічні добавки. Все залежить від того, для якого застосування призначений клейовий склад. Універсальний клей абсолютно безпечний і нікому не нашкодить, але оскільки сама субстанція дуже клейка і швидко схоплюється, все одно рекомендується одягати захисні рукавиці, щоб не зашкодити шкірі.

   Що випускає компанія «Момент»?

   Універсальний клей – це єдиний варіант. До речі, він уже не білий, як це було раніше, а повністю прозорий, тому при правильному та акуратному нанесенні залишається абсолютно непоміченим.

   Види клею «Момент»:

   • для взуття;
   • для гуми;
   • для вертикальних поверхонь;
   • для шпалер;
   • для монтажу;
   • для епоксидних матеріалів;
   • для деревини;
   • для тканини.

   Окремо варто виділити ще секундний клей. Він представлений одразу у кількох варіаціях, оскільки є класичний споживчий, напівпрофесійний та професійний. Від призначення залежить якість, довговічність, спосіб застосування та матеріали, з якими може контактувати даний клейовий склад.

   Герметики «Момент» та монтажна піна також існують, але вони користуються меншою популярністю. При цьому нові види регулярно виходять, оскільки це важлива частина будівельного ринку. В Україні розробки від німецького концерну продаються за прийнятною ціною, оскільки вони виробляються на території країни, і це набагато дешевше, ніж виготовлення в Європі, доставка.

   Клей «Момент» призначений для різних господарських потреб. Він простий у застосуванні, дійсно швидко висихає і не розпадається на частини, навіть через пару років після обробки поверхні. Головне – дотримуватись інструкції і спочатку не мочити склеєний предмет, тоді він повинен буде тримати свою форму.

Розгорнути
Вгору