Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

MGF

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

MGF: що відомо про цього виробника

   Компанія була заснована в Німеччині, але сьогодні її продукція виробляється і в Україні.

   MGF – це бренд, що займається виробництвом лакофарбової продукції. Компанія гарантує високу якість, вважається конкурентоспроможною та вже зібрала широку цільову аудиторію. Продукція створюється на території України та повністю відповідає загальним стандартам. Сама організація належить до всесвітньо відомого концерну. Він називається «MEFFERT AG». Українським виробництвом займається фірма «ГАНЗА-УКРАЇНА». Все випускається на основі налагоджених процесів та повністю дотримується затверджених раніше норм.

   Як взаємодіють компанії?

   Для створення продукції під брендом MGF сировину, технології та обладнання наскільки відомо, надають німецькі партнери. Є окремі фахівці, що стежать за тим, щоб рецептура використання необхідних компонентів були абсолютно точними. Тому, незалежно від того, що вироблені лакофарбові товари в Україні, вони відповідають європейським стандартам і за якістю, властивостями, характеристиками нічим не відрізняються від німецького варіанта виготовлення. Українське виробництво дозволяє дуже добре заощаджувати на енергетичних ресурсах, логістиці. Тому бренд MGF пропонує клієнтам відмінну якість, конкурентоспроможний прайс. У результаті споживачі одержують німецькі товари за вітчизняними розцінками. Наскільки відомо, бренд MGF зараз випускає не лише лакофарбові засоби, а й окремі лінійки із ґрунтовками, штукатурками під власною торговою маркою. Але переважно акцент робиться саме на фарбах і лаках, оскільки організація стала відомою саме завдяки їм. Експортуються товари до:

   • Польщі;
   • Чехії;
   • Молдавії;
   • Грузії.

   Це не весь список країн. Фірма розвивається та намагається розширювати свої межі, знаходити нових клієнтів.

   Переваги товарів MGF

   Оздоблювальні та будівельні матеріали MGF відрізняються високою якістю та дарують при правильному застосуванні довгостроковий результат, але коштують недорого для українців. Ось чому споживачі зупиняються на цій компанії. Вона може надати все потрібне. Як відомо, організація використовує інноваційні виробничі потужності. Для виготовлення продукції використовується автоматизоване та сучасне обладнання. Усі рецептури повністю ліцензовані. Сировину відбирають за конкретними критеріями, що вказує на відмінну якість готового продукту. MGF випускає такі будівельні матеріали:

   • клей;
   • ґрунтовка;
   • фарба;
   • барвник;
   • лак;
   • пластифікатор;
   • шпаклівка;
   • штукатурка;
   • емаль;
   • засіб видалення цвілі.Фарби для дерева та металу
   • спеціалізовані продукти, такі як антикорозійні фарби та вогнетривкі покриття
   • Акрилові фарби для внутрішніх робіт
   • Фарби на водній основі для зовнішніх робіт

   На ринку будівельних матеріалів бренд MGF має позитивну репутацію. На просторах інтернету можна знайти багато хороших відгуків та високих оцінок. Всі представлені товари підходять як для обробки, так і для ремонту приміщень. Вони створені на основі європейських розробок, тому відповідають усім тенденціям та вимогам.

   Компанія MGF створює відео та фото для всіх товарів, тому можна вивчити не лише опис, а й перед придбанням подивитися на колір фарби, упаковку ґрунтовки, що дуже зручно. Онлайн представлений найбільший вибір продукції відомого закордонного бренду, виробничі потужності якого знаходяться в Україні.

   Небагато про ціни на товари

   Організація орієнтується на широке коло потенційних клієнтів, тому випускає продукцію під різні цінові категорії. Наприклад, є бюджетна фарба та її аналог у тому ж відтінку, але з покращеним складом та характеристиками вже у преміальному сегменті.

   Марка MGF, відома як Meffert Ganza Farben, є визнаною та цінуваною на світовому ринку завдяки довготривалый традиції виробництва високоякісних фарб і лакофарбових матеріалів. На сьогодні її продукція продається в більш ніж 40 країнах світу, включаючи Україну, де також користується великою популярністю та визнанням завдяки своїй якості та широкому асортименту.

   Мета MGF - створювати продукти, які відповідають найвищим стандартам якості та довговічності. Це відображається у кожному виробі, який вони пропонують. З цієї причини багато професіоналів у сфері будівництва та оздоблювальних робіт в Україні обирають MGF.

   Останніми роками бренд демонструє стабільне зростання на українському ринку. За останні п'ять років, продажі в Україні зросли на 30%. Це свідчить про довіру споживачів до цього продкту.

   Meffert Ganza Farben не тільки пропонує високоякісні продукти, але і активно працює над інноваціями та дослідженнями у сфері лакофарбових матеріалів. Це дозволяє компанії неперервно покращувати свої товари, адаптуючи її до змінних потреб споживачів.

  Продукція данного виробника відповідає всім вимогам щодо екологічності та безпеки. Більше того, вона відповідає міжнародним стандартам якості, що підтверджено відповідними сертифікатами.

   Одним з головних принципів роботи MGF є забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів. Компанія пропонує широкий спектр послуг, включаючи консультування, технічну підтримку, а також індивідуальні рішення для клієнтів.

   Насамперед, MGF – це бренд, який завжди ставить споживача на перше місце. Вони прагнуть не тільки задовольнити потреби своїх клієнтів, але й перевершити їх очікування.

   Загалом, Меферт Ганза Фарбен – це синонім високоякісних фарб і лакофарбових матеріалів. Вони пропонують широкий вибір продуктів, які відповідають найвищим стандартам і задовольняють потреби найвимогливіших клієнтів. Якщо ви цінуєте якість, довговічність та надійність, то продукція MGF – це вибір, який ви не пошкодуєте.

Розгорнути
Вгору