Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Metylan

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що робить бренд Metylan?

   Metylan – це компанія, яка займається виробництвом шпалерного клею, засобів для зняття шпалер, складників для підклеювання та заповнення стиків на території України. Організація вважається досить популярною на ринку, оскільки створює бюджетні та універсальні товари, застосовувати які можуть як новачки, так і професіонали.

   Докладніше про бренд Metylan

   Офіційно компанія Metylan була відкрита в Німеччині у 1953 році. Саме тоді було випущено перший запатентований шпалерний клей, який практично не мав конкурентів. Це позитивно позначилося популярності організації, оскільки потенційні клієнти як Німеччини, а й усієї Європи замовляли її товари. Це була ціла ера виготовлення оригінального шпалерного клею. Організація все ще вважається одним із лідерів ринку.

   Зараз це велика торгова марка з позитивною репутацією, яка випускає цілі лінійки товарів, необхідних для підготовки поверхонь та обклеювання їх шпалерами.

   На українському ринку вперше клей Metylan з'явився в районі двохтисячних років. Тоді це була продукція преміального класу, мала рожевий індикатор і це була перша варіація у всьому світі. Вже згодом у компанії з'явилися конкуренти, і вона почала випускати і бюджетні види клею, які могли дозволити собі практично все.

   Досі на виробництвах як у Німеччині, так і в Україні фахівці компанії розробляють нові формули, проводять експерименти із сировиною, додають унікальні інгредієнти, щоб покращити потенційні властивості клею. Фасується він на заводах у фірмову упаковку, яка повністю відповідає вимогам до зберігання, транспортування та експлуатації.

   Чому люди вибирають клей для шпалер Metylan?

   Будівельна галузь не стоїть на місці, і на ринку постійно з'являються нові товари, бренди як універсальні, так і вузького напрямку. Але виробник Metylan не втрачає своєї актуальності через високу якість, виробництво на території України, прийнятну ціну.

   Торгова марка примітна тим, що вона створює клейові суміші для всіх видів шпалер. Враховується і можливе усадження будинку, потенційне виникнення тріщин. Щоб уникнути цих негативних ефектів, бренд застосовує унікальний склад. Частина інгредієнтів створює армування, завдяки чому шпалери добре тримаються і довгий час не втрачають своїх естетичних характеристик.

   Виробляють клейові суміші Metylan виключно із сировини високої якості. За рахунок цього до поверхонь можна приклеювати будь-які види шпалер.

   Вирізняють такі популярні товари:

   • флізелін;
   • вініл;
   • універсальний клей.

   Клей флізелін буває класичним та преміальним. Перший відрізняється тим, що виробник додав до складу протигрибові компоненти та створив закриту тару, в якій речовина навіть після розкриття може зберігатись до семи днів без втрати закладених характеристик. Преміальний флізелін відрізняється вищим показником адгезії, плюс користувач безпосередньо під час наклеювання може коригувати розташування шпалер. Ще один значний плюс – стійкість до перепадів вологи та температур. З більшою ймовірністю оздоблення без дефектів протримається довше.

   Клей вініл також захищає поверхню від грибка. При приготуванні суміші користувач не побачить грудочки. Відмінна характеристика полягає у наявності рожевого індикатора. Як правило, після висихання він одразу стає прозорим. Отже, орієнтуючись на властивості, кожен потенційний клієнт може вибрати те, що підходить.

Розгорнути
Вгору