Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Kolorit

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що відомо про бренд Kolorit?

   Kolorit - фарби європейського рівня із гарантією якості. У кожній краплі – концентрований досвід команди фахівців та професіоналів. Це матеріали для всього спектру малярських робіт. Вони дозволяють зробити повний цикл фарбування: від підготовки до фінішу на будь-яких поверхнях.

   Kolorit – це український виробник будівельних та оздоблювальних матеріалів, який завоював свою популярність на ринку та відрізняється великою кількістю позитивних відгуків. Користувачі продукції стверджують, що продукція доступна кожному за бюджетом, має чудові декоративні властивості, вона безпечна і надійна. Варто зазначити, що марка іноді співпрацює ще й із європейськими брендами, випускаючи спільні товари. Це ще раз наголошує на авторитетності та репутації. Організація виробляє речовини біля України, що дозволяє встановлювати прийнятний цінник.

   Що робить бренд Kolorit?

   Переважно це стандартна та декоративна фарба, клей для шпалер, ґрунтовка, антисептики, призначені для мінеральних поверхонь. Але організація намагається розширюватися, тому можна знайти в лінійках кілька видів лаків, емалі. Для обробки чи попередніх підготовчих робіт у цього бренду можна знайти практично все.

   Потрібні товари виробника Kolorit:

   • латексна водоемульсійна фарба;
   • акрилова емаль;
   • матова антимікробна фарба;
   • фунгіцидна ґрунтовка;
   • глибокопроникна ґрунтовка;
   • панельний акриловий лак;
   • класичний лак.

   Вибирають продукцію Kolorit не тільки через ціну, а й через відмінні характеристики. Складники не шкодять здоров'ю людини, легко лягають на поверхню, не вимагають складного монтажу і загалом відмінно підходять як для професіоналів, так і безпосередньо для любителів.

   Чому покупці обирають фарбу Kolorit?

   Багатьом подобаються чудові декоративні властивості. При нанесенні після першого шару фарба Kolorit утворює ідеально рівну поверхню. Не залишаються сліди від кисті, розпилювача, валика, супутні дефекти. Це значно скорочує потенційний час, витрачений на обробку виробу, оскільки не потрібно забирати нічого зайвого або фарбувати кілька разів.

   Виробник пропонує фарби з трьома рівнями блиску:

   • глибокий мат;
   • напівмат;
   • мат.

   Так кожен потенційний споживач може підібрати те, що оптимально підходить. Серед переваг клієнти і навіть фахівці виділяють детально продуману систему відтінків. Плюс у тому, що новачок може тонувати лакофарбовий виріб у 20 тисяч відтінків. Так що якщо на панелі немає потрібного, то його можна створити самостійно, і це ніяк не позначиться на закладених виробником характеристиках.

   Навіть через кілька місяців і при дії сонячного світла фарба Kolorit не тьмяніє. Вона така сама, як і в перший день нанесення, а це означає, що обробка тривалий період часу виглядатиме естетично. Поверхня легко очищується. Для цього не потрібно використовувати абразивні матеріали чи складні хімічні речовини. Достатньо просто взяти мильний розчин і губку або ганчірку та пройтися по верхній частині. Навіть бруд, що в'ївся, повинен швидко зникнути.

   Виробник звів до мінімуму вміст летких органічних речовин у складі. Тому українська компанія Kolorit заявляє, що її продукція є абсолютно безпечною та придатною для повсюдного застосування.

   Відомо про те, що компанія отримала офіційний сертифікат, що підтверджує, що всі склади матеріалів не викликають алергічної реакції. Це означає, що вони є абсолютно безпечними.

   Для придбання можна підібрати як акрилову, так і латексну фарбу. Все залежить від того, наскільки стійкою вона має бути до миття, вигоряння і як довго зберігати початковий колір, блиск.

   Всі склади Kolorit можна наносити на цеглу, бетон, гіпсокартон, штукатурку, дерево. Не буде жодних проблем із застосуванням.

Розгорнути
Вгору