Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Griffon

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Надійна та якісна сейфова продукція від виробника Griffon

   Серед широкого різноманіття торгових марок, які спеціалізуються на виготовленні якісної сейфової продукції, варто виділити бренд Griffon. Це виробник, який пропонує великий асортимент сейфів з високими показниками надійності. Це забезпечується завдяки застосуванню якісних матеріалів, інноваційних технологій та різноманітних методик під час створення конструкцій. Крім того, компанія має велику кількість досягнень з наявністю міжнародних сертифікатів якості.

 

  

   Кожен потенційний покупець, який прийняв рішення придбати сейф від Griffon, може бути впевнений в отриманні дійсно надійного виробу для збереження цінних речей та документів.

   Широке різноманіття сейфової продукції бренду Griffon

   Лінійка бренду Griffon вважається досить значною, оскільки у каталозі фірми представлено близько 2000 позицій різних розмірів та типів. Серед них варто виділити наступні варіанти:

  • універсальні – є найбільш вдалим варіантом для людей, які збираються зберігати у сейфі прикраси та гроші;
  • вбудовані – завдяки використанню спеціальних пристроїв для маскування та вбудовування в предмети інтер’єру ці конструкції є непомітними;
  • зламостійкі – це певна категорія, яка оснащена додатковими елементам захисту, які спрямовані на запобігання зломів;
  • меблеві – різновиди сейфів, які передбачені безпосередньо тільки для вбудовування в шафи та інші предмети меблів;
  • для зброї – вироби, які знайшли своє застосування для зберігання вогнепальної та холодної зброї.

 

 

   По типу замка, які передбачаються у сейфах, компанія пропонує продукцію з кодовими електронними, ключовими та механічними рішеннями. Принцип дуже простий: для відкриття потрібен спеціальний код. Величезне різноманіття надає можливість підібрати найбільш вдалий сейф в залежності від завдань, які ви поставили для використання перед придбанням.

   Переваги сейфів бренду Griffon

   Сейфи від Griffon мають великий попит, оскільки характеризуються рядом вагомих плюсів:

  • застосування якісних матеріалів для виготовлення сейфів побутового призначення;
  • презентабельний та сучасний зовнішній вигляд кожної моделі;
  • оптимальний баланс зручності та надійності;
  • невеликі розміри, що тому їх легко зберігати та транспортувати.

   Для створення надійних сейфів працівники Griffon вдаються до інноваційних технологій з використанням сучасного обладнання європейського зразка. Ще один важливий момент – виробник має власне конструкторське бюро, що дозволяє систематично реалізовувати нові проекти. Окремо є спеціальна лабораторія для проведення контролю якості та різних випробувань. Griffon веде активне співробітництво з європейськими брендами по створенню пристосувань та деталей. Тому кожна дрібниця має високу якість та характеризується стійкістю.

 

   Особливості діяльності Griffon

   Надійність та якість сейфів від Griffon забезпечується за рахунок великого досвіду роботи спеціалістів та застосуванню професійного обладнання. Для виготовлення виробів використовують високоточне та високотехнологічне лазерне оснащення від австрійських та італійських компаній. Кожна позиція поєднує в собі естетичне виконання з максимальним рівнем захисту. Замки в сейфах створені провідними німецькими та американськими фірмами, що гарантує надійність та захист конструкції від проникнення.

   Велика кількість сейфів оснащена ригельними механізмами, що дозволяє запобіганню процесу злому через ріжучі інструменти. Ретельно продуманий монтаж конструкції відбувається із задіянням анкерного кріплення. Його дозволяється брати для стіни з цегли або в монолітних поверхнях.

Розгорнути
Вгору