Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Alpina

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Alpina: що потрібно знати про цей бренд

   Alpina – це німецький виробник, який випускає будівельні та лакофарбові матеріали. Він популярний на європейському ринку та відрізняється гарною репутацією, широким асортиментом. Офіційно організація була заснована у 1909 році. Вважається, що саме в той період було винайдено першу фарбу, що могла розчинятися в холодній воді. Вона називалася Alpinaweiss. Звідси і йде найменування самого бренду. Якщо говорити про український ринок, перші товари організації з'явилися не раніше 2004 року. Але одразу продукція стала затребуваною і отримала багато позитивних відгуків, оскільки має відмінну якість.

   Що пропонує виробник?

   Асортимент Alpina широкий. Це і будівельні, і оздоблювальні матеріали. Додатково можна придбати допоміжні інструменти та обладнання, наприклад пензлі, прасування. Фарби представлені у різних варіантах. Є класичні, водостійкі, захищені від ультрафіолету, фасадні, лінійки для оздоблення приміщень. Плюс у екологічно чистому складі. Немає шкідливих речовин, які б погіршити природу, здоров'я чи спровокувати займання.

   Популярні товари Alpina:

   • акрилова водоемульсійна фарба;
   • акрилова емаль;
   • глибокопроникна ґрунтовка;
   • інтер'єрна фарба;
   • алкідна емаль;
   • ґрунт для дерева;
   • декоративна штукатурка;
   • акриловий лак;
   • фасадна фарба.

   Це далеко не весь асортимент, який пропонує найпопулярніший бренд Alpina. Організація заробила відмінну репутацію на ринку та постійно оновлює лінійки, випускає нові склади, щоб залишатися одним із лідерів ринку та пропонувати потенційним споживачам актуальну продукцію.

   Що потрібно знати про фарбу Alpina?

   Популярний асортимент компанії Alpina виробляє на території України. Для цього вона має власні виробничі потужності, які дозволяють спростити логістику та здешевити продукцію. Усі необхідні складові, обладнання та нові технології німецька організація постачає на українські території. Тому виробникам вдається дотримуватись необхідних характеристик, загальних стандартів. Створені в Україні фарби нічим не відрізняються від вироблених у Німеччині, оскільки мають однакову рецептуру та техніку.

   Лакофарбові матеріали Alpina використовуються вже понад сто років. Звичайно, вони вдосконалюються та оновлюються. Але це базові склади для оздоблення, ремонту будинку чи громадського приміщення. Усі позиції, представлені брендом, проходять ретельний контроль і тільки після цього потрапляють у продаж, плюс виробник надає ще й тривалу гарантію.

   Європейська організація давно турбується про природу, тому не лише використовує екологічно чисті склади, а й значно економить ресурси. Можливо, це завдяки повторному використанню. Усі будівельні, оздоблювальні матеріали Alpina безпечні для здоров'я не лише людини, а й тварин.

   Вибирають фарби Alpina через довговічне покриття, гарні адгезійні властивості, надання кольорів для використання будь-яких відтінків, а не тільки представлених на палітрі. Варто відзначити добрий рівень покриття. Не потрібно наносити кілька шарів, щоб все здавалося щільним і не було жодних плям, дефектів.

   Фарба німецького бренду має високу зносостійкість. Вона не страждає від підвищеної вологи, температурних перепадів, механічної дії. Це означає, що не доведеться оновлювати обробку через мінімальну кількість часу. Наноситься фарба Alpina за допомогою розпилювача, валика чи пензля. Це означає, що кожен потенційний користувач може вибрати будь-який зручний інструмент.

Розгорнути
Вгору